Przypominanie o wizytach

W dzisiejszym świecie, gdzie każdy z Nas żyje w pośpiechu nie trudno zapomnieć o umówionej wizycie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wprowadzeniu standardów najlepszej obsługi Pacjenta stosujemy system przypominania o wizytach.

Prosimy o potwierdzenie wizyt dzień przed umówioną wizytą. W tym celu Panie Rejestratorki zadzwonią do Państwa, aby przypomnieć i potwierdzić datę i godzinę przyjęcia Państwa na wykonanie usługi stomatologicznej. W przypadku, kiedy kontakt telefoniczny jest utrudniony, zostaje wysłany SMS lub e-mail z prośbą o potwierdzenie wizyty. Jeżeli obecność na wizycie nie zostanie potwierdzona do godz. 17.00 w dniu poprzedzającym, wizyta zostanie odwołana, o czym zostaną Państwo poinformowani SMS-em.

Potwierdzenie przez Państwa wizyty jest dla nas bardzo ważne, ze względu na rozplanowanie czasu pracy lekarzy dentystów i higienistek stomatologicznych. Ze względu na bardzo długą listę osób oczekujących, informacja od Państwa o odwołaniu wizyty umożliwi Nam zaproponowanie terminu innemu Pacjentowi będącemu w potrzebie. Uważamy, że wzajemny szacunek jest bardzo ważnym elementem współpracy. Chcemy unikać sytuacji związanych z niestawianiem się na wizyty lub ciągłym ich odwoływaniem przez Pacjentów – oczywiście pomijając sytuacje losowe.